Witaj Gościu

Cześć

Cieszę się, że do mnie zajrzałeś. Co to za stronka? Ujrzała światło dzienne latem 2010 r., chyba po prostu z potrzeby pisania. Wrzucam tu teksty przeróżne. Czasem coś urodzi się w danej chwili, to znowu pokażę efekt wielomiesięcznej pracy, gromadzenia różnych informacji, których szukam w książkach, archiwaliach, Internecie… Najczęściej dotyczą historii formacji stojących na straży bezpieczeństwa i porządku publicznego, ale też dziejów mojej Małej Ojczyzny - miejsca, w którym łączą się trzy rzeki: Wisłoka, Jasiołka i Ropa. To malownicze bardzo, wyjątkowe pod wieloma względami, Jasielskie.

Poziom prac jest różny. Mają one głównie charakter popularyzatorski. Jednak – chciałbym to podkreślić, Szanowny Czytelniku - że moją ambicją jest być jak najbliżej prawdy.

Nie bądź rozczarowany, jeśli okaże się, że linki przekierowujące do innych tekstów nie będą działać. Skorzystaj wtedy z wyszukiwarki,a tekst łatwo znajdziesz. Linki nie działają z tego powodu, że to już trzecia odsłona tego bloga, w innym kawałku internetowej przestrzeni. Poprzednie strony po atakach spamowych musiały być wygaszane.

Ostatnie i polecane

Zdjęcia z niedzielnego sparingu

28Zapraszam do obejrzenia kilkunastu zdjęć ze sparingu. Mecz – w ramach przygotowań do nowego sezonu – odbył się w niedzielę, na stadionie na osiedlu Hankówka. Sparingpartnerem była drużyna Dragona Glinik Nowy. Rozpoczął się o godz. 10:00. Żar lał się z nieba więc zawodnicy w mecz włożyli mnóstwo wysiłku. Zdjęcia tu prezentowane w większości odnoszą się do sytuacji „okołoboiskowych”.

Drużyna Jasiołki Hankówka-Brzyszczki zagrała w czerwono-białych strojach. Na zdjęciu Grzegorz Czajka podczas odpoczynku w przerwie spotkania.

Więcej fotografii zamieściłem na stronie Klubu. Aby je obejrzeć kliknij tutaj.

33

1

4

12

17

19

21

kibic

35

25

26

27

28

29

32

34

Komentowanie wyłączone.