Witaj Gościu

Cześć

Cieszę się, że do mnie zajrzałeś. Co to za stronka? Ujrzała światło dzienne latem 2010 r., chyba po prostu z potrzeby pisania. Wrzucam tu teksty przeróżne. Czasem coś urodzi się w danej chwili, to znowu pokażę efekt wielomiesięcznej pracy, gromadzenia różnych informacji, których szukam w książkach, archiwaliach, Internecie… Najczęściej dotyczą historii formacji stojących na straży bezpieczeństwa i porządku publicznego, ale też dziejów mojej Małej Ojczyzny - miejsca, w którym łączą się trzy rzeki: Wisłoka, Jasiołka i Ropa. To malownicze bardzo, wyjątkowe pod wieloma względami, Jasielskie.

Poziom prac jest różny. Mają one głównie charakter popularyzatorski. Jednak – chciałbym to podkreślić, Szanowny Czytelniku - że moją ambicją jest być jak najbliżej prawdy.

Nie bądź rozczarowany, jeśli okaże się, że linki przekierowujące do innych tekstów nie będą działać. Skorzystaj wtedy z wyszukiwarki,a tekst łatwo znajdziesz. Linki nie działają z tego powodu, że to już trzecia odsłona tego bloga, w innym kawałku internetowej przestrzeni. Poprzednie strony po atakach spamowych musiały być wygaszane.

Ostatnie i polecane

Zdjęcia z meczu z Dragonem

40Zapraszam do obejrzenia zdjęć z meczu Jasiołki z Dragonem Glinik Nowy. Te sportowe zmagania odbyły się na stadionie w Gliniku. Jasiołka przegrała 0:2. Nasz zespół z uwagi na brak kilku podstawowych zawodników wystąpić musiał w eksperymentalnym składzie. Pomimo to długo utrzymywał się wynik remisowy, a zawodnicy z Jasła kilkakrotnie byli bardzo blisko zdobycia bramki. Jak widać na zdjęciach zaangażowanie piłkarzy obu drużyn było bardzo duże. 

Moja relacja i zdjęcia na stronie klubu. Kliknij tutaj. Zespół jasielski wystąpił w biało-czarnych strojach.

Trzy ostatnie fotografie, wykonał Kibic Józef (ponieważ ostatnia nadzieja Hankówki, próbował w ostatnim kwadransie gry odmienić  losy meczu 🙂

30313233403436373839414341a4246474544484950kibic51gol525354gol255

 

 

 

 

Komentowanie wyłączone.