Witaj Gościu

Cześć

Cieszę się, że do mnie zajrzałeś. Co to za stronka? Ujrzała światło dzienne latem 2010 r., chyba po prostu z potrzeby pisania. Wrzucam tu teksty przeróżne. Czasem coś urodzi się w danej chwili, to znowu pokażę efekt wielomiesięcznej pracy, gromadzenia różnych informacji, których szukam w książkach, archiwaliach, Internecie… Najczęściej dotyczą historii formacji stojących na straży bezpieczeństwa i porządku publicznego, ale też dziejów mojej Małej Ojczyzny - miejsca, w którym łączą się trzy rzeki: Wisłoka, Jasiołka i Ropa. To malownicze bardzo, wyjątkowe pod wieloma względami, Jasielskie.

Poziom prac jest różny. Mają one głównie charakter popularyzatorski. Jednak – chciałbym to podkreślić, Szanowny Czytelniku - że moją ambicją jest być jak najbliżej prawdy.

Nie bądź rozczarowany, jeśli okaże się, że linki przekierowujące do innych tekstów nie będą działać. Skorzystaj wtedy z wyszukiwarki,a tekst łatwo znajdziesz. Linki nie działają z tego powodu, że to już trzecia odsłona tego bloga, w innym kawałku internetowej przestrzeni. Poprzednie strony po atakach spamowych musiały być wygaszane.

Ostatnie i polecane

Wspaniałe zwycięstwo Jasiołki

piotrDużo radości przyniosła dziś sympatykom piłkarska drużyna Jasiołki. Na stadionie na osiedlu Hankówka gospodarze w świetnym stylu zwyciężyli Liwocz Brzyska. Strzelili trzy gole nie pozwalając sobie na utratę ani jednego. Mecz był wyjątkowo emocjonujący i stał na bardzo wysokim poziomie. Zapraszam do obejrzenia zdjęć z tego sportowego widowiska. Był to już ostatni mecz Jasiołki w tym sezonie, w charakterze gospodarza.

Relację z meczu oraz zdjęcia opublikowałem na stronie klubu. Aby ją przeczytać kliknij tutaj.

Drużyna Jasiołki wystąpiła w biało czarnych strojach. Na zdjęciu głównym Piotr Przetacznik, zdobywca dwóch goli.

 

Komentowanie wyłączone.