Witaj Gościu

Cześć

Cieszę się, że do mnie zajrzałeś. Co to za stronka? Ujrzała światło dzienne latem 2010 r., chyba po prostu z potrzeby pisania. Wrzucam tu teksty przeróżne. Czasem coś urodzi się w danej chwili, to znowu pokażę efekt wielomiesięcznej pracy, gromadzenia różnych informacji, których szukam w książkach, archiwaliach, Internecie… Najczęściej dotyczą historii formacji stojących na straży bezpieczeństwa i porządku publicznego, ale też dziejów mojej Małej Ojczyzny - miejsca, w którym łączą się trzy rzeki: Wisłoka, Jasiołka i Ropa. To malownicze bardzo, wyjątkowe pod wieloma względami, Jasielskie.

Poziom prac jest różny. Mają one głównie charakter popularyzatorski. Jednak – chciałbym to podkreślić, Szanowny Czytelniku - że moją ambicją jest być jak najbliżej prawdy.

Nie bądź rozczarowany, jeśli okaże się, że linki przekierowujące do innych tekstów nie będą działać. Skorzystaj wtedy z wyszukiwarki,a tekst łatwo znajdziesz. Linki nie działają z tego powodu, że to już trzecia odsłona tego bloga, w innym kawałku internetowej przestrzeni. Poprzednie strony po atakach spamowych musiały być wygaszane.

Ostatnie i polecane

Zakończenie piłkarskiego sezonu w Hankówce

21Tradycyjnie, meczem oldbojów z „młodymi” zakończył się sezon piłkarski w Hankówce. Do gry w meczu zgłosiło się aż 28  zawodników. Każdy dostał szansę aby zaprezentować swoje umiejętności i chyba każdy ją dobrze wykorzystał. Było wiele ciekawych zagrań i aż 13 bramek! Zapraszam do obejrzenia zdjęć z tego sportowego widowiska na stronie klubu.

Aby tam wejść kliknij tutaj.

Na fotografii zespół oldbojów. Stoją od lewej: Artur Obłój, Mirosław Kosiba, Grzegorz Hendzel, Maciej Konieczny, Krzysztof  Kudłacz, Piotr Przetacznik, Adam Juszczyk i Jeden Gość z Moderówki. W przysiadzie od lewej: Bogdan Kuźniarowicz, Mariusz Skiba, Tomasz Kosiba, Andrzej Urban, Piotr Kosiba, Roman Juszczyk i Marek Dubiel.

starzy

 

Komentowanie wyłączone.