Witaj Gościu

Cześć

Cieszę się, że do mnie zajrzałeś. Co to za stronka? Ujrzała światło dzienne latem 2010 r., chyba po prostu z potrzeby pisania. Wrzucam tu teksty przeróżne. Czasem coś urodzi się w danej chwili, to znowu pokażę efekt wielomiesięcznej pracy, gromadzenia różnych informacji, których szukam w książkach, archiwaliach, Internecie… Najczęściej dotyczą historii formacji stojących na straży bezpieczeństwa i porządku publicznego, ale też dziejów mojej Małej Ojczyzny - miejsca, w którym łączą się trzy rzeki: Wisłoka, Jasiołka i Ropa. To malownicze bardzo, wyjątkowe pod wieloma względami, Jasielskie.

Poziom prac jest różny. Mają one głównie charakter popularyzatorski. Jednak – chciałbym to podkreślić, Szanowny Czytelniku - że moją ambicją jest być jak najbliżej prawdy.

Nie bądź rozczarowany, jeśli okaże się, że linki przekierowujące do innych tekstów nie będą działać. Skorzystaj wtedy z wyszukiwarki,a tekst łatwo znajdziesz. Linki nie działają z tego powodu, że to już trzecia odsłona tego bloga, w innym kawałku internetowej przestrzeni. Poprzednie strony po atakach spamowych musiały być wygaszane.

Ostatnie i polecane

Inauguracja piłkarskiego sezonu w Hankówce była udana

15cNa stadionie w Hankówce zainaugurowany został sezon piłkarski. Mecz otwarcia przyniósł nam zwycięstwo. Drużyna Jasiołki zwyciężyła Czardasza Osiek Jasielski 1:0. Pogoda dopisała, sportowe widowisko odbyło się w pełni słońca. Na stadionie i wokół niego zgromadziło się wielu widzów. Naliczyłem ponad 200 osób. Zapraszam do przeczytania mojej relacji i obejrzenia zdjęć z tego meczu.

Niestety z przyczyn technicznych nie mogłem wstawić galerii na tym blogu, jedynie kilka fotografii. Zapraszam więc na stronę klubu. Kliknij tutaj.

1234

Komentowanie wyłączone.