Witaj Gościu

Cześć

Cieszę się, że do mnie zajrzałeś. Co to za stronka? Ujrzała światło dzienne latem 2010 r., chyba po prostu z potrzeby pisania. Wrzucam tu teksty przeróżne. Czasem coś urodzi się w danej chwili, to znowu pokażę efekt wielomiesięcznej pracy, gromadzenia różnych informacji, których szukam w książkach, archiwaliach, Internecie… Najczęściej dotyczą historii formacji stojących na straży bezpieczeństwa i porządku publicznego, ale też dziejów mojej Małej Ojczyzny - miejsca, w którym łączą się trzy rzeki: Wisłoka, Jasiołka i Ropa. To malownicze bardzo, wyjątkowe pod wieloma względami, Jasielskie.

Poziom prac jest różny. Mają one głównie charakter popularyzatorski. Jednak – chciałbym to podkreślić, Szanowny Czytelniku - że moją ambicją jest być jak najbliżej prawdy.

Nie bądź rozczarowany, jeśli okaże się, że linki przekierowujące do innych tekstów nie będą działać. Skorzystaj wtedy z wyszukiwarki,a tekst łatwo znajdziesz. Linki nie działają z tego powodu, że to już trzecia odsłona tego bloga, w innym kawałku internetowej przestrzeni. Poprzednie strony po atakach spamowych musiały być wygaszane.

Ostatnie i polecane

Zdjęcia z meczu z Moderówką

Zapraszam do obejrzenia fotografii z meczu naszej Jasiołki z drużyną Moderówki. Mecz odbył się na boisku rywali, w prawdziwie letnich warunkach. Było sporo walki i ciekawych akcji. Piłka trzy razy trafiała do bramek, niestety, tylko raz do siatki bramki rywali.  Widowisko obejrzało około 200 widzów.  Nasi kibice nie mieli zbyt wielu powodów do zadowolenia. Muszą tydzień poczekać, może w następnym meczu będziemy świętować zwycięstwo? 

Nasza drużyna wystąpiła w niebieskich strojach. Zespół gospodarzy – w białych. Zapraszam do przeczytania relacji z tego meczu na stronie klubu. Kliknij tutaj.

Na zdjęciu głównym Maciej Konieczny, najlepszy dziś zawodnik w drużynie Jasiołka Hankówka-Brzyszczki.

Komentowanie wyłączone.