Witaj Gościu

Cześć

Cieszę się, że do mnie zajrzałeś. Co to za stronka? Ujrzała światło dzienne latem 2010 r., chyba po prostu z potrzeby pisania. Wrzucam tu teksty przeróżne. Czasem coś urodzi się w danej chwili, to znowu pokażę efekt wielomiesięcznej pracy, gromadzenia różnych informacji, których szukam w książkach, archiwaliach, Internecie… Najczęściej dotyczą historii formacji stojących na straży bezpieczeństwa i porządku publicznego, ale też dziejów mojej Małej Ojczyzny - miejsca, w którym łączą się trzy rzeki: Wisłoka, Jasiołka i Ropa. To malownicze bardzo, wyjątkowe pod wieloma względami, Jasielskie.

Poziom prac jest różny. Mają one głównie charakter popularyzatorski. Jednak – chciałbym to podkreślić, Szanowny Czytelniku - że moją ambicją jest być jak najbliżej prawdy.

Nie bądź rozczarowany, jeśli okaże się, że linki przekierowujące do innych tekstów nie będą działać. Skorzystaj wtedy z wyszukiwarki,a tekst łatwo znajdziesz. Linki nie działają z tego powodu, że to już trzecia odsłona tego bloga, w innym kawałku internetowej przestrzeni. Poprzednie strony po atakach spamowych musiały być wygaszane.

Ostatnie i polecane

Remis z liderem w Zarzeczu

To był ciekawy mecz, chociaż nie padła żadna bramka. W dzisiejszym meczu nasza reprezentacja zremisowała z drużyną Huraganu Zarzecze. Piłkarze Jasiołki Hankówka-Brzyszczki rozegrali bardzo dobre spotkanie. Przeciwnik był bowiem faworytem meczu, bo i wyżej w tabeli i grał na własnym boisku. Zapraszam do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia. Co prawda bateria aparatu w przerwie meczu zawiodła, jednak to co się udało uchwycić  – myślę – jest interesujące.

 

Relację z tego meczu zamieściłem na stronie klubowej. Chcesz ją przeczytać – kliknij tutaj.

 

 

Komentowanie wyłączone.