Witaj Gościu

Cześć

Cieszę się, że do mnie zajrzałeś. Co to za stronka? Ujrzała światło dzienne latem 2010 r., chyba po prostu z potrzeby pisania. Wrzucam tu teksty przeróżne. Czasem coś urodzi się w danej chwili, to znowu pokażę efekt wielomiesięcznej pracy, gromadzenia różnych informacji, których szukam w książkach, archiwaliach, Internecie… Najczęściej dotyczą historii formacji stojących na straży bezpieczeństwa i porządku publicznego, ale też dziejów mojej Małej Ojczyzny - miejsca, w którym łączą się trzy rzeki: Wisłoka, Jasiołka i Ropa. To malownicze bardzo, wyjątkowe pod wieloma względami, Jasielskie.

Poziom prac jest różny. Mają one głównie charakter popularyzatorski. Jednak – chciałbym to podkreślić, Szanowny Czytelniku - że moją ambicją jest być jak najbliżej prawdy.

Nie bądź rozczarowany, jeśli okaże się, że linki przekierowujące do innych tekstów nie będą działać. Skorzystaj wtedy z wyszukiwarki,a tekst łatwo znajdziesz. Linki nie działają z tego powodu, że to już trzecia odsłona tego bloga, w innym kawałku internetowej przestrzeni. Poprzednie strony po atakach spamowych musiały być wygaszane.

Ostatnie i polecane

Wysokie zwycięstwo w ostatnim meczu jesieni

Nasz zespół znowu górą! W meczu, który kończy rundę jesienną Jasiołka Hankówka-Brzyszczki odniosła wspaniałe zwycięstwo pokonując Jasiołkę ze Świerzowej aż 5:1. Od pierwszych minut gry, po ostatni gwizdek sędziego wiadomo było kto jest lepszy. Zawodnicy jasielskiej drużyny górowali nad rywalami w każdym elemencie gry. Zapraszam do obejrzenia zdjęć z tego sportowego widowiska.

Przeczytaj relację z meczu na stronie klubu. Kliknij tutaj.

Chciałbym jeszcze zauważyć, że nasza reprezentacja na koniec sezonu uplasowała się na wysokiej, czwartej pozycji. W 13 meczach odniosła 7 zwycięstw, trzykrotnie remisując i  tyleż razy uznając wyższość przeciwnika.

Komentowanie wyłączone.