Witaj Gościu

Cześć

Cieszę się, że do mnie zajrzałeś. Co to za stronka? Ujrzała światło dzienne latem 2010 r., chyba po prostu z potrzeby pisania. Wrzucam tu teksty przeróżne. Czasem coś urodzi się w danej chwili, to znowu pokażę efekt wielomiesięcznej pracy, gromadzenia różnych informacji, których szukam w książkach, archiwaliach, Internecie… Najczęściej dotyczą historii formacji stojących na straży bezpieczeństwa i porządku publicznego, ale też dziejów mojej Małej Ojczyzny - miejsca, w którym łączą się trzy rzeki: Wisłoka, Jasiołka i Ropa. To malownicze bardzo, wyjątkowe pod wieloma względami, Jasielskie.

Poziom prac jest różny. Mają one głównie charakter popularyzatorski. Jednak – chciałbym to podkreślić, Szanowny Czytelniku - że moją ambicją jest być jak najbliżej prawdy.

Nie bądź rozczarowany, jeśli okaże się, że linki przekierowujące do innych tekstów nie będą działać. Skorzystaj wtedy z wyszukiwarki,a tekst łatwo znajdziesz. Linki nie działają z tego powodu, że to już trzecia odsłona tego bloga, w innym kawałku internetowej przestrzeni. Poprzednie strony po atakach spamowych musiały być wygaszane.

Ostatnie i polecane

Mecz w jesiennej oprawie

Jak napisał poeta: „Nic co piękne nie może wiecznie trwać…” Dziś zakończyła się wyjątkowa passa drużyny Jasiołki Hankówka-Brzyszczki. Po dziewięciu meczach bez porażki i kilku kolejnych zwycięstwach nasz zespół dziś uległ drużynie Zorzy 03 Łubienko. Było to najsłabsze spotkanie Jasiołki w tym sezonie. Mecz odbył się przy pięknej pogodzie na stadionie znajdującym się na wzniesieniu pod lasem, w wyjątkowej oprawie polskiej złotej jesieni. Zapraszam do obejrzenia zdjęć przedstawiających zmagania zawodników obu drużyn.

Zainteresowanych szczegółami tego meczu zapraszam do zajrzenia na stronę internetową MKS Jasiołki Hankówka-Brzyszczki. Tam znajduje się relacja z tego spotkania oraz skład naszej drużyny. Kliknij tutaj.

Komentowanie wyłączone.