Witaj Gościu

Cześć

Cieszę się, że do mnie zajrzałeś. Co to za stronka? Ujrzała światło dzienne latem 2010 r., chyba po prostu z potrzeby pisania. Wrzucam tu teksty przeróżne. Czasem coś urodzi się w danej chwili, to znowu pokażę efekt wielomiesięcznej pracy, gromadzenia różnych informacji, których szukam w książkach, archiwaliach, Internecie… Najczęściej dotyczą historii formacji stojących na straży bezpieczeństwa i porządku publicznego, ale też dziejów mojej Małej Ojczyzny - miejsca, w którym łączą się trzy rzeki: Wisłoka, Jasiołka i Ropa. To malownicze bardzo, wyjątkowe pod wieloma względami, Jasielskie.

Poziom prac jest różny. Mają one głównie charakter popularyzatorski. Jednak – chciałbym to podkreślić, Szanowny Czytelniku - że moją ambicją jest być jak najbliżej prawdy.

Nie bądź rozczarowany, jeśli okaże się, że linki przekierowujące do innych tekstów nie będą działać. Skorzystaj wtedy z wyszukiwarki,a tekst łatwo znajdziesz. Linki nie działają z tego powodu, że to już trzecia odsłona tego bloga, w innym kawałku internetowej przestrzeni. Poprzednie strony po atakach spamowych musiały być wygaszane.

Ostatnie i polecane

Hankówka w barwach jesieni

Pogoda załamała się. Zrobiło się mokro i szaro, brrrr…. Nie wiemy jak długo nam przyjdzie poczekać na pełne słońce. Aby odreagować od dzisiejszej słoty proponuję wycieczkę po fotografiach w poszukiwaniu wczorajszego dnia. Już jakiś czas temu Hankówka zaczęła stroić się w barwy jesieni. Przekonuje nas, że żółcie i czerwienie są w tym sezonie najbardziej trendy.

Szanowni Państwo! Zapraszam do galerii mody jesiennej:

 

 

Komentowanie wyłączone.