Witaj Gościu

Cześć

Cieszę się, że do mnie zajrzałeś. Co to za stronka? Ujrzała światło dzienne latem 2010 r., chyba po prostu z potrzeby pisania. Wrzucam tu teksty przeróżne. Czasem coś urodzi się w danej chwili, to znowu pokażę efekt wielomiesięcznej pracy, gromadzenia różnych informacji, których szukam w książkach, archiwaliach, Internecie… Najczęściej dotyczą historii formacji stojących na straży bezpieczeństwa i porządku publicznego, ale też dziejów mojej Małej Ojczyzny - miejsca, w którym łączą się trzy rzeki: Wisłoka, Jasiołka i Ropa. To malownicze bardzo, wyjątkowe pod wieloma względami, Jasielskie.

Poziom prac jest różny. Mają one głównie charakter popularyzatorski. Jednak – chciałbym to podkreślić, Szanowny Czytelniku - że moją ambicją jest być jak najbliżej prawdy.

Nie bądź rozczarowany, jeśli okaże się, że linki przekierowujące do innych tekstów nie będą działać. Skorzystaj wtedy z wyszukiwarki,a tekst łatwo znajdziesz. Linki nie działają z tego powodu, że to już trzecia odsłona tego bloga, w innym kawałku internetowej przestrzeni. Poprzednie strony po atakach spamowych musiały być wygaszane.

Ostatnie i polecane

Zdjęcia ze zwycięskiego meczu w Moderówce

Wczoraj nasza reprezentacja wygrała mecz wyjazdowy z LZS Moderówka. Jedynego gola zdobył Adam Pucykowicz. Pokonał bramkarza posyłając piłkę pięknym lobem z ponad 20 metrów. Mecz toczył się w trudnych warunkach, w upale i mocnym, oślepiającym słońcu. Pomimo to, zawodnicy dali z siebie wszystko, walcząc do ostatniej minuty. Grali przy tym bardzo mądrze nie pozwalając na wiele gospodarzom.  Zapraszam do obejrzenia fotografii z tego sportowego widowiska.  

Zainteresowanych przebiegiem zawodów zapraszam na stronę klubu Jasiołka Hankówka-Brzyszczki, gdzie zamieściłem relację z meczu. Aby przeczytać relację kliknij tutaj.

Komentowanie wyłączone.